A bajnokság őszi idényének utolsó játéknapján Segesdről hozták el a pontokat labdarúgóink. Balogh, Galgóczi és Gál góljaival végül 3-1-re nyertünk a házigazdák ellen.

A 20. percben Laczkó beadását Balogh László fejelte a hazaiak kapujába, 0-1. Negyedórával később egy lesgyanús szituációt követően egyenlített a Segesd, 1-1. A félidőben kapust cseréltünk, valamint Galgóczi állt be Balogh László helyére.

A találkozó 64. percében Böjte Patrik passzát követően Galgóczi Károly gurított a kapus mellett a hálóba, 1-2. Hat perccel később Gál Balázs lőtt nagyszerű gólt közel 25 méterről, 1-3. A hajrában kettőt cseréltek a hazaiak, de nem sikerült közelebb zárkózniuk. A mérkőzés krónikájához még az is hozzátartozik, hogy Laczkó Dávid két lövésénél, valamint Böjte Patrik próbálkozásánál is a kapufa “sietett” a segesdiek segítségére.

Segesdi SE-Balatonlelle SE 1-3 (1-1)
G.: Balogh László (20.), Galgóczi Károly (64.), Gál Balázs (70.)