Bohata Ádám mesterhármasával gyűjtöttük be a három bajnoki pontot Somogyváron a bajnokság 10. fordulójában. Győzelmünknek köszönhetően újra a tabella élére állnk.

Egészen a 40. percig kellett várni, hogy Bohata Ádám találatával megszerezzük a vezetést Somogyváron (0-1), utána azonban két percen belül még egyszer eredményes volt fiatal játékosunk, így két gólos előnnyel vonulhattunk pihenőre (0-2). A második félidő ötödik percében szerezte harmadik találatát Bohata Ádám, aki így Laczkó Dávid után a második legeredményesebb játékosunk (7 találattal). Ádám mesterhármasán kívül még Balogh László és Szabó Szabolcs is eredményesek voltak, ám találataikat les állás miatt érvénytelenítette Erdelecz József játékvezető. A második félidőben Laczkó Dávid elleni tizenhatoson belüli szabálytalanságért büntetőhöz jutottunk, ám Balogh László lövését hárítani tudta a somogyvári kapus. Barátúri több bravúrt is bemutatott a mérkőzésen, neki köszönhető, hogy nem alakult ki nagyobb különbségű eredmény a két csapat között.

Somogyvár KÖSE-Balatonlelle SE 0-3 (0-2)
Balatonlelle: Czebei Ádám – Balogh Botond, Kiss Konrád, Kenéz Szabolcs, Makarész András (Galgóczi Károly) – Szabó Szabolcs, Bohata Ádám, Balogh László, Neubauer Martin – Laczkó Dávid, Böjte Patrik (Balogh Bendegúz)
G.: Bohata Ádám (40., 41., 50.)
Sárga lap: Szabó Szabolcs