Már a harmadik percben elkezdtük a gólgyártást és a 85. percig nem is volt megállás, 9-0 lett a vége!

A bajnokság 25. fordulójában a 15. helyen szerénykedő Somogyvár látogatott Balatonlellére. Az első félidőben még jól tartotta magát a vendég csapat, csupán 2-0 állt az eredményjelzőn, mikor az öltözőbe vonultak a játékosok. A második játékrészben azonban hamar kinyílt a gólzsák, és megmutatkozott a két csapat közötti különbség.

Balatonlelle–Somogyvár 9–0 (2–0)
Balatonlelle: Czebei – Neubauer, Gál B., Graszl N. (Balogh Bendegúz), Balogh Botond, Kiss K., Gere T., Balogh L., Laczkó D., Bohata (Somogyi Z.), Galgóczi (Böjte)
Somogyvár: Barátúri – Gyenis R., Piukovics M., Horváth F., Valkó D. (Móring M.), Kesztyűs, Károlyi, Valkó T., Rofrics Zs., Kaczur, Bogdán B.
Gól: Graszl N. (a 3. percben), Bohata (a 32. percben), Laczkó D. (a 48., a 69. és a 77. percben), Böjte (az 54. és a 85. percben), Balogh L. (a 62. percben), Neubauer (a 80. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonlelle–Somogyvár 0–2.