Labdarúgóink hazai pályán Kiss Konrád, Laczkó Dávid, Szabó Szabolcs, Fila Géza, Bohata Ádám, valamint Balogh László góljaival 6-1 arányban kiütötték a Marcalit a 11. fordulóban.

Gyorsan megszereztük a vezetést, hiszen Kiss Konrád – egy ügyes szabadrúgáskombináció után – már a 6. percben  átemelte a marcali kapust, 1-0. A 18. percben Laczkó Dávid is átemelte a kapujától kissé előrébb tartózkodó Pétert, 2-0. A 26. minutunban Szabó Szabolcs érkezett középen a legjobb ütemben egy jobb oldali beadásra, és fejelt a hálóba, 3-0. Az első játékrész utolsó percében Balogh László visszagurításából Fila Géza lőtt Péter lábai között a kapuba, 4-0.

A fordulást követően újabb gyors gól következett, a 49. percben Bohata Ádám lépett ki két védő között és a hosszú alsó sarokba helyezett, 5-0. A 75. percben pedig Balogh László lépett ki Laczkó ütempasszával, és lőtte ki a hosszú felső sarkot, 6-0. A vendégek Orbán révén 10 tíz perccel a mérkőzés vége előtt szerezték meg becsületgóljukat.

Mindvégig magabiztosan futballozva, a helyzeteket jó arányban értékesítve ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk ellenfelünkkel szemben.

Balatonlelle SE-Marcali VFC 6-1 (4-0)
Balatonlelle: Czebei Ádám – Gere Tamás, Makarész András, Szabó Szabolcs, Kiss Konrád – Neubauer Martin, Bohata Ádám, Balogh László, Böjte Patrik – Fila Géza (Somogyi Zoltán), Laczkó Dávid (Balogh Bendegúz)
G.: Kiss Konrád (6.), Laczkó Dávid (18.), Szabó Szabolcs (26.), Fila Géza (45.), Bohata Ádám (49.), Balogh László (75.), ill. Orbán (80.)