Az ősz egyik legnehezebb mérkőzésén értékes győzelmet harcoltak ki labdarúgóink ma délután a Balatoni Vasas ellen.

Több, korábban kezdő játékosunkat nélkülözve – Szabó Szabolcs, Bohata Ádám, Galgóczi Károly – mondhatni tartalékos felállásban kezdett csapatunk. Már a kezdő sípszótól érezni lehetett, hogy a korábbi hetektől eltérően ezen a mérkőzés nem az egykapuzásról fog szólni. Egy véleményes büntetővel már a 16. percben vezetéshez jutott a Siófok, Jammeh Haruna harcolta ki és értékesítette a tizenegyest, 0-1. A 42. percig váratott magára az egyenlítés, akkor Böjte Patrik szöglete után az ötösön belül helyezkedő Kiss Konrád továbbította a kapu bal oldalába, 1-1. Egy órányi játékot követően megfordítottuk a mérkőzést, miután Böjte Patrik passzával Balogh László lépett ki és lőtt a kapus mellett a siófoiak hálójába, 2-1. A hátralévő fél órában már csak kisebb helyzetek adódtak, de újabb gól nem született, így főleg harcosságunnak köszönhetően nagyon értékses győzelmet ünnepelhettünk.