A bajnokság 19. fordulójában a Magyaregrest fogadtuk hazai környezetben. Magabiztos játékkal, a mérkőzést mindvégig kontrollálva itthon tartottuk a pontokat.

Korán, már a 14. percben megszereztük a vezetést, miután Balogh Lászlóval szemben a tizenhatoson belül elkövetett szabálytalanságért megítélt büntetőt Laczkó Dávid értékesítette, 1-0. Ugyan Buchenauer András érezte az irányt, de védenie nem volt esélye már. Még ebben a játékrészben növelhettük volna előnyünket, de Balogh László az öt és felesről mellé perdített, és Böjte Patrik szabadrúgása is célt tévesztett. Balogh László állt legközelebb a gólszerzéshez, amikor a kifutó kapus mellett is elhúzta a labdát, majd az üres kapu irányába továbbított, de egy becsúszó védő és a kapufa közösen menteni tudtak.

A második félidő elején kiegyenlítettebb volt a játék, de a félidő közepére egyre nagyobb fölénybe kerültünk az egyre inkább fáradó magyaregresiekkel szemben. Sajnos a második félidőben is kimaradt egy óriási ziccer. Ezúttal Bohata Ádám vezethette egyedül a labdát Buchenauerre, majd a kapus kicselezése után az üres kapu irányába gurított, de egy becsúszó védő ezúttal is menteni tudott, így maradt az egy gólos vezetés. A 73. percben Laczkó szögletét emelte vissza középre Böjte Patrik, Balogh László pedig senkitől sem zavartatva a jobb alsó sarokba bólintott, 2-0. Az utolsó 20 percben is adódtak még gólszerzési lehetőségeink, de ezek rendre kimaradtak, így már nem sikerült tovább növelnünk a különbséget.

Balatonlelle SE – Magyaregres SZE 2-0 (1-0)
Balatonlelle: Czebei Ádám – Pap Máté, Gál Balázs (Galgóczi Károly), Balogh László, Laczkó Dávid, Fila Géza, Balogh Botond, Böjte Patrik, Kiss Konrád (Balogh Bendegúz), Bohata Ádám, Neubauer Martin
Gól: Laczkó Dávid (14.), Balogh László (73.)
Sárga lap: Gál Balázs, Fila Géza, Bohata Ádám, Balogh Bendegúz