A Nagyatád FC csapatát fogadtuk a Magyar Kupa megyei selejtezők harmadik fordulójában, akiket Kiss, Fila, valamint Waltner találataival három-null arányban győztünk le.

A mérkőzés napján rövid idő alatt nagy mennyiségű csapadék hullott, így a tartalékpályán került megrendezésre a találkozó. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, de a 38. percben mi szereztük meg a vezetést, amikor egy jobboldali beadást követően Kiss Konrád emelkedett a legjobb ütemben és fejelt a nagyatádi kapuba, 1-0.

A szünetben kettős cserére szánta el magát Papp Zoltán, Galgóczit Fila, Molnárt peig Neubauer váltotta. A második játékrészben ellenfelünk fölé nőttünk, így rengeteg gólhelyzetet sikerült kialakítani, melyekből újabb két gólt szereztünk. Előbb a 68. percben Lackó passzát követően lőtt Fila Géza  a kapus felett a rövid felső sarokba, 2-0. Három perccel később Fila jobb oldali beadását fejelte – senkitől sem zavartatva – Waltner Róbert a kapu bal sarkába, 3-0. A gólokon kívül két alkalommal is a kapufa mentette meg a vendég nagyatádiakat, mindkétszer Fila veszélyeztetett, de előbb a felső lécet, majd a jobb kapufa tövét találta el.

A játék képe alapján akár nagyobb különbséggel is győzhettünk volna, de örüljünk annak, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a találkozót, és bejutottunk a legjobb négy közé. Az MLSZ Somogy Megyei Igazgatósága hamarosan elkészíti az elődöntők sorsolását, melyeket jövő szerdán rendeznek majd.