Döntetlen eredményt értünk el a Segesd elleni első “hazai” bajnokin.

Az eső áztatta pálya alkalmatlansága miatt Siófokon került megrendezésre a Segesd elleni bajnoki találkozó. Közel fél órás csúszással vette kezdetét a mérkőzés, mivel a vendégek jócskán elkéstek. Az eltiltások miatt erősen tartalékos felállásban léptek pályára Kenéz Szabolcsék. Ennek ellenére jól kezdődött a bajnoki, Galgóczi csúsztatta meg a labdát, majd Takács György lőtt a kapuba, 1-0. A félidő felénél az első említésre érdemes helyzetét kihasználta a Segesd, egy szép egyéni akció végén egyenlítettek. Ezek után a szünetig már nem változott az eredmény. A második játékrészben beszorítottuk a vendégeinket, de nem sikerült feltörni a betömörülő védelmüket. A Segesd kontratámadásokkal próbálkozott, de ezek nem jelentettek komoly veszélyt Posza Zsolt kapujára.

Balatonlelle-Segesd 1-1 (1-1)
Balatonlelle: Posza – Kenéz, Takács, Balogh B., Fila, Házi, Kanta, Molnár (Kaszás 35.), Galgóczi, Kis, Himics
Gól: Takács György

Kategóriák: Labdarúgás