Volt miért törlesztenünk hétvégi ellenfelünkkel szemben, hiszen éppen ellenük – a harmadik fordulóban – veszítettük el ősszel hazai veretlenségünket.

Jó formában érkeztünk Babócsára, mivel a tavaszi nyitány után a Balatonkeresztúr ellen is győzelmet ünnepelhettünk, ráadásul sérültjeink közül is jó néhányan felépültek. Ellenfelünk sem panaszkodhatott, hiszen a Marcali otthonában elért 7-1-es kiütéses sikerrel hangoltak a harmadik forduló rangadójára.

A jó iramú, küzdelmes mérkőzésen az első félidő derekán – 34. percben – Balogh László szerezte meg a vezetést csapatunknak, miután a hazai védők között labdát szerzett, majd elhúzta azt Banicz mellett és a kapuba gurított, 0-1. A mérkőzés hajrájában ismét Balogh László volt eredményes, Laczkó Dávidtól kapott labdát, amit elhúzott a kifutó kapus mellett, majd az üres kapuba passzolt beállítva ezzel a végeredményt, 0-2.

Győzelmünknek, valamint a nagyatádiak Tabon elszenvedett súlyos vereségének köszönhetően már pontelőnnyel vezetjük a tabellát!

Babócsa SE-Balatonlelle SE 0-2 (0-1)
Balatonlelle: Czerula Dávid – Pap Máté, Gál Balázs, Balogh László, Laczkó Dávid, Fila Géza, Balogh Botond, Böjte Patrik, Gere Tamás, Bohata Ádám, Neubauer Martin
Gól: Balogh László (34., 83.)
Sárga Lap: Gál Balázs

Kategóriák: Labdarúgás