A Magyar Kupa megyei selejtező második fordulójában Fila Géza és Waltner Róbert góljaival kettő-null arányban győztük le a Balatonkeresztúrt és  jutottunk tovább a legjobb nyolc közé!

Balatonlelle SE – Balatonkeresztúr KSK 2-0 (0-0)
Magyar Kupa megyei selejtező, 2. forduló
Balatonlelle, 50 néző

Balatonlelle SE: Czebei Ádám – Molnár Patrik (Böjte Patrik), Balogh Botond, Szabó Szabolcs, Neubauer Martin – Kiss Konrád, László Dávid, Bohata Ádám, Balogh László – Waltner Róbert (Bór Norbert), Filag Géza (Galgóczi Károly)

Gól: Fila Géza (52.), Waltner Róbert (62.)

Az 52. percben egy szögletrúgást követően a lepattanó labdát Fila Géza vágta kapásból a keresztúri kapu bal oldalába, 1-0. Tíz perccel később Waltner Róbert ellen szabálytalankodtak a vendégek a tizenhatoson belül, a büntetőt maga a sértett magabiztosan értékesítette, 2-0.

Összességében a második félidőben ellenfelünk fölé nőttünk, több helyzetet is kialakítottunk, így megérdemelten jutottunk tovább a Magyar Kupa megyei selejtező 3. fordulójában. Jól sikerült tehát a bajnoki főpróba, a Balatonkeresztúrral a második fordulóban újra megmérkőzünk majd!

A Magyar Kupa megyei selejtező további eredményei (vastag betűvel a továbbjutó csapatok):

Csurgói TK-Babócsa SE 0-2
Tabi VSC-Balatoni Vasas 2-1
Somogyvár KÖSE-Marcali VFC 0-4
Magyaregres SZE-Karád SC 3-2
Segesdi SE-Nagybajom AC 1-1, 6-7
Toponár SE-Kaposmérői SE 2-2. 6-5
Tarany 2014 KFC-Nagyatádi FC 2-2, 3-4