A bajnokság 26. fordulójában Marcaliból még megfogyatkozva is elhoztuk a bajnoki pontokat.

Az első félidő hajrájában Balogh László hozta kihagyhatatlan helyzetbe Bohata Ádámot, aki ennek megfelelően meg is szerezte a vezetést csapatunknak, 0-1. A második játékrészben is az utolsó 10 percben pörögtek fel az események. Nyolc perccel a rendes játékidő letelte előtt Böjte Patrik volt önzetlen, passzát Fila Géza passzolta az üres kapuba, 0-2. Öt perccel később szépített a hazai csapat, Czimondor szerezte meg a Marcali becsületgólját beállítva ezzel a végeredményt, 1-2.

Marcali–Balatonlelle 1–2 (0–1)
Marcali: Háromi – Tóth N. (Korona a 73.), Czimondor, Kőrösi A., Kovács B. – Horváth E., Németh M., Garai K., Szabó P. – Zsiga Sz. (Somogyi V. a 38.), Maros B. (Gyovai 45.)
Balatonlelle: Czerula – Neubauer M., Gere T., Pap M., Balogh Botond – Fila, Gál B., Bohata, Laczkó D. – Balogh L., Galgóczi (Böjte az 57.)
Gól: Czimondor (a 87. percben), illetve Bohata (a 36. percben), Fila (a 82. percben).
Kiállítva: Balogh L. (66.)